Monika & Michał

sesja ślubna w parku

Monika & Michał,
Jako fotograf ślubny miałem niewątpliwą przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym dniu zaślubin Moniki & Michała (M&M).


Ta wspaniała para zaufała nie tylko mi, ale również mojemu koledze, w zakresie wykonania ślubnego filmu. Warto przyznać, że to bardzo rozsądne podejście, aby wybierać duety foto-video, ale o tym kilka słów więcej w innym wpisie.

Tak więc wraz z kolegą kamerzystą towarzyszyliśmy Monice i Michałowi podczas wszystkich najważniejszych wydarzeń tego dnia. Mieliśmy możliwość być z nimi już od przygotowań. W kościele w Wyszkowie, przywitał nas naprawdę super ksiądz, który zadbał o odpowiednią, swobodną atmosferę podczas zaślubin. Wyjątkowe było to, że każdy, kogo spotkaliśmy w tym kościele, był uśmiechnięty i przyjazny, ksiądz, drugi ksiądz, zakonnica, kościelny oraz organista :)

Monika i Michał zdecydowali również ponownie założyć ślubne stroje w innym dniu, aby jeszcze trochę w nich pospacerować. Świetnie przygotowali się do pleneru, mieli ze sobą koszyk piknikowy, okulary i kapelusze, a nawet swój aparat! Poświęcili też kilka godzin na przygotowania i dojazd do jednego z moich ulubionych i wyjątkowych miejsc. Pogoda była dla nas łaskawa, aż do momentu, gdy zdecydowała, że powinniśmy już zakończyć kilkugodzinną sesję plenerową.
Moi modele byli bardzo dzielni, ostatnie zdjęcie dokumentuje ucieczkę przed deszczem :)
Moniko, Michale …

dziękuję za zaufanie, którym nas obdarzyliście :)

0004.jpgfotografia ślubna Wyszków fotografia slubna Wyszków fotografia ślubna wyszków fotograf ślubny Wyszków fotograf slubny wyszków Ślub Wyszków zdjęcia ślubne wyszków zdjecia slubne wyszków zdjęcia ślubne Wyszków fotograf ślubny Radzymin0029.jpgfotografia ślubny Wyszków fotografia ślubna Warszawazdjęcia ślubne wyszków0040.jpg0043.jpg0050.jpgfotograf wesele Wyszków Wesele Wyszków 0065.jpg0066.jpg0067.jpgplener Arkadia plener ślubny w Arkadii Plener ślubny fotografie plener plener slubny plener slubny zdjeciaślubna sesja plenerowasesja w plenerzesesja zdjęciowa plener0093.jpgslubna sesja plenerowa0100.jpg0102.jpg0107.jpg

 

Kategorie: Fotografia ślubna, plener ślubny, Wyszków.