Ania&Paweł

Ania& Paweł,

Prawdziwą przyjemnością było przebywać z nimi w tym wyjątkowym dniu.

fotograf ślubny warszawaAnia i Paweł przez cały dzień obdarowywali wszystkich niezwykłym luzem, radością i fantastycznym humorem. Ich dom był tym przepełniony, udzielało się to również od innych domowników.

 

 

Widziałem dużo miłości, radości, szacunku. Mnóstwo spontaniczności, szaleństwa i radości sobą nawzajem. Kiedy razem tańczyli, świat dla nich nie istniał, a właściwie należy powiedzieć, że istniał, ale byli w nim tylko oni.

Praca fotografa daje mi możliwość przebywania w tak specjalnym dniu, wśród tak specjalnych uczuć. Cudownie jest wracać też do domu, gdzie czeka na mnie moja miłość, radość i szacunek, mój cały świat.

Aniu i Pawle, dziękuję za możliwość przebywania z Wami, za Waszą dobrą energię i za cudowną opinię, jaką od Was otrzymaliśmy po przekazaniu zdjęć.

Żono moja, dziękuję również Tobie za wszystko to,  czym mnie codziennie obdarowujesz ….

zdjęcia ślubne przygotowaniaślubne onaślubne panna młodafajne zdjęcia ślubnefotograf ślubny rokitnofotograf slubny rokitnofotograf ślubny Rokitnozdjęcia ślubne rokitnozdjęcia ślubnezdjecia slubnekościół rokitnokościół w Rokitnie54l.jpg55l.jpg56l.jpg60l.jpg62l.jpg64 l.jpgzdjęcia weselnefotograf ślubny pruszkówsuper zdjęcia z wesela83l.jpgzdjęcia weselneplener ślubny w nocyplener nocnyzdjęcia ślubne w nocyzdjecia slubne nocnocne zdjecia slubnenocne zdjęcia ślubne98l.jpg

 

Kategorie: fotograf ślubny Warszawa, Fotografia ślubna, nocne zdjęcia w plenerze.