artystyczna sesja dzieci studio foto kobyłkazdjęcia bliźniątsesja niemowlęca Warszawasesje dziecięce Warszawafotografia niemowlęca Kobyłkasesja dziecięca kobyłkazdjęcie dziecka w studiozdjęcia bliźniaków Zielonkafotografia maluszkaczarno biała fotografia dziecka w stylu retrozdjęcie maluszka czarno białezdjęcia bliźniąt noworodkówdziecko z maskotkąniemowlę na dłoni mamyzdjęcie dziecka z aparatemsesja dziecka w plenerzebobas z czapką z pomponemdziewczynka z maskotkązdjęcie w plenerze na liściachdziewczynka z lupąniemowle w kołysceprzebrana dziewczynka w strojuzdjęcia dziecięce w studio brat i siostrasesja dziecieca stylizowana fotografia stylizowana dzieckarodzeństwo z parasolkązdjęcie bliźniąt w studiuAla i Jaś na fbzdjęcia noworodkasesja niemowlakazdjęcie w plenerze z dyniądziecko ze skrzydłami aniołamłody kibic zdjęcie niemowle w studiusepia retrosesje dzieciece pozowane sesja noworodkowa - spiącesesja dzieckasesja maleńkiego dziecka ze smoczkiemsesje dziecięce - rodzeństworetro - sesja córki

Sesja noworodkowa i dziecięca

 

W przytulnej, domowej atmosferze przeprowadzamy sesje noworodkowe i sesje dziecięce. Posiadamy doświadczenie w realizacji tego typu zleceń, a także doskonale radzimy sobie w kontaktach z maluchami. Zdjęcia mogą być utrzymane w konkretnej tematyce (urodzinowej, świątecznej). Pragniemy, aby nasze fotografie stały się pamiątką na lata dla rodziców i dorosłych już dzieci.

Gdyby nie umiejętności mojej żony, prezentowane powyżej zdjęcia dziecięce nie byłyby tak magiczne oraz pełne ciepła! Podczas wykonywania zdjęć w studio ważna jest przede wszystkim atmosfera, podejście do dzieci oraz ekspozycja – czyli właściwy dobór szczegółów, fantów, ubranek, tła, materiałów i wszystkich tych subtelności, o które jest w stanie najlepiej zadbać tylko Agnieszka. Dodatkowo, wcześniej powstająca w jej głowie kompozycja doskonale zamyka się w kadrze, dając zaskakujące efekty. Zapraszamy do zapoznania się z galerią sesji noworodkowej oraz dziecięcej.