OFERTA

Fotografia ślubna

Fotoreportaż rozpoczyna się zazwyczaj od przygotowań u Panny Młodej i błogosławieństwa, następnie uchwycone zostają momenty podczas ślubu i wesela. Realizacja zlecenia przez fotografa ślubnego kończy się około godziny 1:00.
Wynikiem pracy jest wyjątkowy album, skomponowany z wyselekcjonowanych, indywidualnie wyretuszowanych zdjęć w formacie 15×23 (możliwa opcja fotoksiążki do ustalenia). Dodatkowo zazwyczaj około 1 000 zdjęć utrwalonych jest na płycie DVD.

Plener

Obejmuje ok. 3-4h sesję z Parą Młodą, w jednym lub dwóch, wcześniej uzgodnionych lokalizacjach.
Sugerujemy, aby w sesji fotograficznej uczestniczył również kamerzysta, uzupełni on Wasz film o wiele ciekawych ujęć. Plener może zostać wykonany w absolutnie dowolnym miejscu, według Waszych indywidualnych potrzeb i wspólnych ustaleń.
Polecamy także usługi sprawdzonych kamerzystów!

Sesja Noworodkowa

W naszym domowym studio wykonujemy wyjątkowe zdjęcia noworodków. Są to chwile niezwykłe dla ich Rodziców, ale także dla nas. W takich momentach mamy styczność z czystymi i szczerymi emocjami. Towarzyszy temu również niezwykle plastyczna mimika oraz wyjątkową wrażliwość maluchów. Nasze zdjęcia mogą być dla Państwa cudownym prezentem, idealnym do dekoracji swoich wnętrz. Mogą zostać one również wartościową pamiątką, gdy maluchy już wydorośleją. Ciekawą propozycją są tematyczne fotografie: to między innymi kartki świąteczne, które mogą posłużyć jako oryginalna forma składania życzeń. Podczas wykonywanych zdjęć wykorzystujemy różnorodne rekwizyty oraz zapewniamy maksymalny możliwy komfort maluszka i wygodę podczas fotografowania.

Tematyczne Sesje Zdjęciowe Dziecięce, Ciążowe i Rodzinne

W studio, plenerze lub innym wybranym miejscu powstają niepowtarzalne sesje. Do zleceń podchodzimy kompleksowo: począwszy od ubioru dla dzieci, poprzez fanty tematyczne po odbitki, albumy i fotoksiążki.

Uroczystości i inne przyjęcia okolicznościowe:

Komunia Święta, Studniówka, Chrzest, eventy.
Oferta i ceny uzgadniane są indywidualnie.

Studio:

W naszym zacisznym i przytulnym studio, w domowej atmosferze, przy odpowiednim oświetleniu, tłach, garderobie oraz ciekawych fantach fotograficznych, stworzymy niepowtarzalne kreacje foto.