O nas

Witają Was Agnieszka i Piotr Opalińscy!

Stanowimy zgrany zespół zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Z fotografią związani jesteśmy od wielu lat, kiedy zdjęcia można było robić tylko techniką analogową. Przez pierwsze lata było to wspaniałe hobby, zdarzały się sporadyczne zlecenia, aż w końcu zdecydowaliśmy, że należy tej wyjątkowej dziedzinie poświęcić się w pełni.

Agnieszka
„Uwielbiam dzieci i również jako matka, poświęcam dzieciom szczególną uwagę. Moje hobby to fotografia i moda dziecięca. Z pasją realizuję kompleksową kreację sesji fotograficznych z udziałem dzieci. Naturalnie reportaże ślubne, czy zdjęcia z eventów nie są mi obce.”

Piotr
„Świetnie czuję się w fotoreportażach ślubnych oraz upamiętniających inne najważniejsze wydarzenia. Zawsze staram się być dyskretny i nieabsorbujący. Uwielbiam obserwować ludzi, ich zachowania, postawy, spojrzenia oraz rejestrować te najwspanialsze momenty na zdjęciach.”

Miło nam poinformować, że posiadamy domowe Foto Studio.
W domowej atmosferze zarówno nowożeńcy, jak i nowonarodzeni, przy odpowiednim oświetleniu, tłach, garderobie oraz ciekawych fantach fotograficznych, będą mogli wspólnie z nami stworzyć wspaniałe zdjęcia.