OPINIE

67 l

„Już po pierwszej rozmowie telefonicznej z żoną Piotra wiedzieliśmy że mamy do czynienia nie tylko z pasjonatami i profesjonalistami, ale również niezwykle ciepłymi i kochanymi ludźmi. Podczas każdego spotkania, a co najważniejsze podczas naszego ślubu i wesela czuliśmy się bardzo swobodnie i rozmawialiśmy jak starzy przyjaciele. Mnóstwo pomysłów i otwartość na nasze sugestie. Nić porozumienia nawiązała się błyskawicznie. Nie ma słów by opisać nasz zachwyt kiedy odebraliśmy zdjęcia. Rodzina i znajomi oglądają je setki razy i jeden przez drugiego proszą o kontakt do naszego fotografa. Z największą przyjemnością, bardzo serdecznie polecamy.

Pozdrowienia Piotrze! A i P”

.

                                                                                                                                                                                                                                                .

„Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Dzięki temu już nie raz mieliśmy przyjemność się spotkać, a i na nie jedno pytanie odpowiadaliśmy znajomym

 kto stał za obiektywem naszych ślubnych zdjęć czy sesji naszej córeczki. Piotr to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość” .

Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.

Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „mistrzostwo!”.

Dziękujemy Piotrze za kawał dobrej roboty.  Pozdrawiamy gorąco! – Ż, B i K”

 

„Dzięki tak wspaniałemu fotografowi, mamy dziś i na długie lata, piękną pamiątkę.

Tak ważny dzień w naszym życiu został uwieczniony w tak wyjątkowy sposób, że oglądając zdjęcia nie mogliśmy wyjść z podziwu, jak zostały uchwycone nasze emocje, uczucia i urok chwil… Nasi bliscy, rodzina i znajomi byli pod ogromnym wrażeniem i pełni podziwu talentu fotografa, efekty przerosły nasze oczekiwania.

W dniu ślubu nie odczuwaliśmy w ogóle obecności fotografa, co uważamy jest bardzo ważne w takich chwilach gdzie już i tak towarzyszą mega emocje, a podczas pleneru świetnie się bawiliśmy.

Jeśli będziemy mieli kolejny raz wybierać fotografa na jakąś uroczystość, na pewno nie zawahamy się przed wyborem tej firmy! Godni polecenia profesjonaliści!! Dziękujemy!!

Ola i Damian”

 

„Bardzo chcielibyśmy podziękować Panu Piotrowi za rewelacyjne zdjęcia, które podkreśliły wyjątkowość tak ważnego dla nas dnia. Bardzo pozytywne nastawienie i nieschodzący z twarzy uśmiech sprawiły, że współpraca z Panem Piotrem była wyjątkowo przyjemna, zwłaszcza podczas zdjęć w plenerze. Efekt końcowy to piękny album i zdjęcia robiące ogromne wrażenie. Widać znajomość fachu i dbałość o szczegóły.

Możemy polecić Pana Piotra wszystkim oczekującym profesjonalizmu i zaangażowania.

Pozdrawiamy,

M i M”

 

 

„Wszystkim, którzy chcieliby zrobić rodzinną sesję i mieć potem piękną pamiątkę gorąco polecam!!!!

sesja rodzinna Kobyłka

Zdjęcia wykonane zostały w miłej, domowej i pełnej radości atmosferze. Agnieszka jest bardzo ciepłą i przemiłą osobą, która ma wspaniałe podejście do dzieci, zarówno do tych małych, jak i dużych.

Piotr zarażał swoim uśmiechem i poczuciem humoru. W efekcie powstały przepiękne zdjęcia, które są wspaniałą pamiątką dla nas, naszych bliskich i przyjaciół.

Dziękujemy i pozdrawiamy M, P, K i „

 

 

sesja rodzinna

„Kilka miesięcy temu mieliśmy przyjemność brać udział w sesji z synkiem:).

Atmosfera rewelacyjna, pomysły Agnieszki i Piotra świetne. Choć synek był zakatarzony, przez co marudny potrafili stworzyć atmosferę zabawy i wszystko wyszło bardzo płynnie. A zdjęcia mówią same za siebie!! Na pewno wrócimy nie raz żeby mieć piękne pamiątki z kolejnych okresów życia Młodego:)

Pozdrawiamy K, L i K”

 

ślub kobyłka

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować Piotrowi, że w cudowny sposób uwiecznił tak wyjątkowy dzień naszego życia. 

Współpraca z Tobą była czystą przyjemnością. Zdjęcia wyszły cudowne, Pełne emocji… Piękne… Doskonale oddały emocje i klimat tamtego dnia.

Swoim uśmiechem i dobrym słowem Piotr stał się ogromnym wsparciem a jednocześnie dbał o miłą atmosferę. Plener natomiast był wspaniałą zabawą. Efekty Jego pracy całkowicie spełniły nasze oczekiwania.
Dziękujemy! Szczerze wszystkim polecamy!!!
S & M”

 

 

 

„W skrócie powiem tak – pełen profesjonalizm, nie tylko z uroku fotografii, ale i zaangażowania. Nie odczuliśmy pośpiechu robienia zdjęć z uwagi, iż zdjęcia były robione malutkiemu dziecku.
Ciepła, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Mogliśmy co jakiś czas odpocząć, by 6 miesięczna córka nie była męczona, jednocześnie wszyscy spędziliśmy dobrze czas. Owocem tego profesjonalizmu są cudne fotografie naszej córeczki, a my jesteśmy w posiadaniu tej właśnie przepięknej pamiątki.

Śmiało mogę polecić Państwa Opalińskich

                                                                                  D i K”